161 Crew
Facebook 161 Crew Instagram 161 Crew Tumblr 161 Crew Twitter 161 CrewYouTube 161 Crew Materiały opublikowane na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny, redakcja strony nie namawia nikogo do łamania prawa.

161 Crew-Wsparcie od zespołów

Witajcie!

Muzyka to świetne narzędzie do przekazywania idei. Idee wolnościowe, antyfaszystowskie i emancypacyjne są dziś bardzo potrzebne. W momencie, gdy coraz głośniej rozlega się tupot brunatnych szeregów a ich nienawistne i totalitarne hasła roznoszą się po ulicach polskich miast, trzeba – z uwagi na traumatyczne doświadczenia XX w. – podjąć próbę zagłuszenia ich. Dlatego, jako 161 Crew, przeciwdziałamy brunatnym.
Spotkasz nas wszędzie: na demonstracjach i koncertach, na stadionach i w knajpach, na squatach i na wykładach uniwersyteckich.
Szerzymy antyfaszystowską kulturę, sprzedajemy ubrania i gadżety, drukujemy i rozklejamy vlepki. By jednak zagłuszać faszystów skuteczniej, potrzebujemy Waszego wsparcia. Zachęcamy więc wszystkie zespoły, którym bliskie są nasze idee, do przekazania nam kilku płyt cd,bądź winylowych,ewentualnie jakiś merch jeśli jest to możliwe.

Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na dalszą działalność 161 Crew.

Zespoły zainteresowane współpracą prosimy o kontakt za pośrednictwem161crewdistro@riseup.net. Prosimy nie pisać na nasz facebookowy page. Tam będą ukazywać się podziękowania dla zespołów, które nas wesprą.

Do zobaczenia :!: :!: :!:

http://161crew.bzzz.net/

https://www.facebook.com/161Crew

Brak komentarzy

Odpowiedz