161 Crew
Facebook 161 Crew Instagram 161 Crew Tumblr 161 Crew Twitter 161 CrewYouTube 161 Crew Materiały opublikowane na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny, redakcja strony nie namawia nikogo do łamania prawa.

Ateny- antyfaszyści atakują

Kilka dni temu antyfaszyści w Atenach zaatakowali bar należący do członka Złotego Świtu. Na contra-infos ukazał się ich komunikat w związku z tą akcją:

“Wczesnym rankiem 24 października 2014 zaatakowaliśmy bar “Bristol” na ulicy Davaki w dzielnicy Ambelokipi ładunkiem zapalającym. Ten biznes jest własnością Christosa Zervasa, znanego czlonka Złotego Świtu i kandydata w ostatnich wyborach samorządowym, a dodatkowo jest uczęszczany przez parlamentarzystów ZŚ i inne faszystowskie ścierwa.

Dedykujemy naszą akcję pamięci Pavlosa Fyssasa, Shezhada Lugmana i niezliczonych imigrantów, będących ofiarami przemocy państwowej, która uwidacznia się na morskich i lądowych granicach.

Kontynuujemy antyfaszystowską walkę na ulicach i placach i nie spodziewamy się niczego od państwowego “antyfaszyzmu” i jego zwolenników- wręcz przeciwnie, są oni naszymi wrogami.

Nie zapominamy więźniów i prześladowanych w tej walce, Areszty prewencyjne, oskarżenia i tortury nie zostaną bez odpowiedzi”.

źródło: http://en.contrainfo.espiv.net/2014/10/26/athens-incendiary-attack-at-fascist-owned-business/

Brak komentarzy

Odpowiedz