161 Crew
Facebook 161 Crew Instagram 161 Crew Tumblr 161 Crew Twitter 161 CrewYouTube 161 Crew Materiały opublikowane na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny, redakcja strony nie namawia nikogo do łamania prawa.

Dzień z życia

Praca, tysiące wiadomości przyswajanych, mielonych, wypluwanych. I tylko te najważniejsze zakodowane, zapamiętane.
Dom, rodzina, kot mruczący przy uchu, strona na fejsbuku – kolejna grafika w słusznej sprawie puszczona w przestrzeń internetowego Kosmosu.
Wieczory zaangażowane – trening, sprzątanie okolicy – z brunatnych vlepek i jeszcze brunatniejszych celtyków na murach. Pozostawienie śladu swojego, sprzeciwu, oporu, niezgody. Good Night White Pride w rozmiarze 8×8 ozdobą słupa, budki z prądem, przystanku.
I tak każdy dzień, każdy wieczór przynosi zadowolenie, satysfakcję i jeszcze większą chęć działania. Miasto, dzielnica, mury, klatki schodowe, przystanki – nie dla Was. Ani centymetra dla chorej ideoligii i spaczonych wyobrażeń o brunatnej Polsce. Nie ma litości dla naziolskiej ułomności. Wam ludzie również polecam. Patrolowanie najbliższej okolicy, upiększanie oszpeconego, korygowanie wad powstałych na skutek nacjonalistyczno – faszystowskich zajawek ludzi z Waszej dzielnicy, osiedla, podwórka. Niestety takich nie brakuje i to MY musimy być czujni i trzymać rękę na pulsie!
Do następnego!

Brak komentarzy

Odpowiedz