161 Crew
Facebook 161 Crew Instagram 161 Crew Tumblr 161 Crew Twitter 161 CrewYouTube 161 Crew Materiały opublikowane na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny, redakcja strony nie namawia nikogo do łamania prawa.

Nowy album antyfaszystów z grupy What We Feel!

Moskiewska grupa What We Feel przedstawiła niedawno swój nowy album – EP pod nazwą „To continue or give up?”. Wydawnictwo, początkowo udostępnione tylko do płatnego pobrania w internecie, niedawno ukazało się na CD, a wkrótce będzie dostępne również na winylu. Środki ze sprzedaży albumu przeznaczone zostaną na pomoc dla więzionych z powodów politycznych antyfaszystów i społecznych aktywistów oraz ich rodzin. Oto co na temat nowego albumu ma do powiedzenia sam zespół:

Przyjaciele! Przedstawiamy wam nasze nowe wydawnictwo – trzyutworowy EP „To continue or give up?”, który nagraliśmy i zmiksowaliśmy w końcu kwietnia 2013 roku w niemieckim studio Rock or Die z pomocą naszych przyjaciół ze Stage Bottles i My Terror. Na winylu i CD album ujrzy światło dzienne pod koniec października nakładem Mad Butcher Records i Street Influence Records. Album zostanie zaprezentowany na jednym z koncertów do końca tego roku, wraz z dokumentalnym filmem o Wani, znajdującym się w końcowym stadium produkcji. Udostępniamy album w całości, wraz z tekstami utworów, do płatnego pobierania na http://wwfhc.bandcamp.com/album/to-continue-or-give-up, i chcemy w związku z tym powiedzieć parę słów.
Doskonale rozumiemy, że wcześniej czy później nasze kawałki wrzucone do sieci pojawią się na innych stronach z możliwością bezpłatnego ściągnięcia. Zawsze to popieraliśmy i nadal popieramy. Ale uważamy, że mamy prawo prosić was o przysługę – jeśli ściągacie te utwory bezpłatnie przekażcie dowolną sumę na ludzi, którzy są teraz w o wiele gorszej sytuacji niż wy (…).
Bardzo często mówiło się w piosenkach i ze sceny o zasadach solidarności i wzajemnej pomocy, na tych zasadach wszystko się opierało i opiera do tej pory. I właśnie wiarą w to, że w trudnych okresach możemy liczyć na siebie, nasza scena różni się od pozostałych. To realna możliwość udowodnienia, że nie chodzi w tym o profanację i eksploatację jakiś przestarzałych idei i haseł, ale rzeczywiście o coś uczciwego i prawdziwego. I właśnie takimi, uczciwymi i prawdziwymi, widzimy was – ludzi którzy lubią i wspierają nas przez wszystkie osiem lat naszego istnienia
Jeżeli podobają się wam nasze utwory – wspierajcie ludzi i ich rodziny, oni potrzebują waszej pomocy w tym momencie, tutaj i teraz.(…)
Dołączajcie. Ściągajcie. Słuchajcie. Opowiedzcie przyjaciołom! Wspierajcie scenę i siebie nawzajem! Nie zapominajcie przekazywać dalej. Wielkie dzięki!
WWF

Powstała w grudniu 2005 roku w Moskwie hardcorowa grupa What We Feel słynie z bezkompromisowego, antyfaszystowskiego przekazu. Przez lata zagrali ponad 200 koncertów, w wielu krajach Europy. Polskiej publiczności zespół znany jest z występu na festiwalu Good Night White Pride Fest VI w 2009 roku. W 2010 roku chłopaki z What We Feel zawiesili działalność, wrócili w tym roku organizując m.in. trasę podczas której zbierano pieniądze na wsparcie rodziny Iwana Chutorskiego. Niestety nie doszło do ich występu na festiwalu Summer Riot, najbliższy koncert w pobliżu naszego kraju What We Feel zagrają 16 listopada w Mińsku. A tymczasem warto zaopatrzyć się w nową płytę, pamiętając że cały zysk idzie na szczytny cel. Płytę w tradycyjnej wersji zakupić można na stronie wytwórni Mad Butcher Records
http://commerce.madbutcher.de/product_info.php?products_id=7056&XTCsid=98f10c3324d7219165ac9d300bd4572f
Źródło:
http://www.antifa.fm/7995.html

Brak komentarzy

Odpowiedz