161 Crew
Facebook 161 Crew Instagram 161 Crew Tumblr 161 Crew Twitter 161 CrewYouTube 161 Crew Materiały opublikowane na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny, redakcja strony nie namawia nikogo do łamania prawa.

RELACJA Z TURNIEJU D.I.Y. FOOTBALL CUP MINSK 2013

W dniach 18-20 stycznia w Mińsku odbył się antyfaszystowski turniej piłkarski D.I.Y. Football Cup Minsk 2013, w którym udział wzięły 53 drużyny (w tym 5 kobiecych) z Białorusi, Rosji i Litwy. Turniej zgromadził około pół tysiąca graczy i kibiców, rozgrywki trwały trzy dni od rana do późnego wieczora. Uczestnikom zapewniono wegetariański catering, po zakończeniu każdego dnia rozgrywek mogli bawić się na koncertach, a w sobotę na punkowej dyskotece. Zwycięscą męskiej części turnieju została Drużyna Miasta Brześcia (Komanda Goroda Bresta). Finał żeńskiej części wygrała mińska drużyna Babski Bunt pokonując po serii rzutów karnych drużynę Wicher z Moskwy.
Nagrody zostały wręczone w niedzielę 20 stycznia podczas finałowego koncertu, na którym zagrały m.in. M-16, Brigadir, Back2Back, Lucky Strike i I Know.