161 Crew
Facebook 161 Crew Instagram 161 Crew Tumblr 161 Crew Twitter 161 CrewYouTube 161 Crew Materiały opublikowane na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny, redakcja strony nie namawia nikogo do łamania prawa.

Solidarność z Joelem Almgrenem

Nie od dziś wiadomo, że przeciwnicy totalitaryzmów we wszelkich odcieniach zmuszeni są do walki na wielu frontach. Coraz częstszym zjawiskiem stają się w wielu krajach europejskich ataki na wolnościowe inicjatywy i demonstracje. Ci, którzy decydują się na aktywną i zdecydowaną obronę, muszą liczyć się nie tylko z niebezpieczeństwami fizycznej konfrontacji, ale także z możliwą reakcją bezdusznej machiny państwowej.

W grudniu informowaliśmy o aresztowanym szwedzkim antyfaszyście Joelu Almgrenie, który przeciwstawił się nacjonalistom, atakującym antyrasistowską manifestację w Kärrtorp, w której brały udział także dzieci i osoby starsze. Na ulicach wielu miast oraz w Internecie trwa kampania solidarności z Joelem. Jako 161crew wykonaliśmy kilka napisów na murach. Teraz, ku pokrzepieniu naszego szwedzkiego towarzysza, publikujemy zdjęcia części z nas z literami, które układają się w napis o jednoznacznej wymowie.

Solidarność naszą bronią!
13w1ed1

Brak komentarzy

Odpowiedz