161 Crew
Facebook 161 Crew Instagram 161 Crew Tumblr 161 Crew Twitter 161 CrewYouTube 161 Crew Materiały opublikowane na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny, redakcja strony nie namawia nikogo do łamania prawa.

Znowy smutny dzień dla nazistów w Sztokholmie

6 stycznia grupa nazistów z organizacji Nordisk Ungdom (Nordycka Młodzież) zebrała się w celu oddania hołdu swojemu towarzyszowi Rickardowi Liistamo, który zmarł na cukrzycę. Pojawiło się jedynie 6 z nich. W drodze powrotnej z cmentarza w dzielnicy Hässelby trafili na czekających na nich 10 antyfaszystów. Na ten widok dzielni patrioci wybrali ucieczkę, ale na ich nieszczęście dwóch było zbyt wolnych i dostało bolesny wykład na temat błędów w swoim postępowaniu.
Oddajmy głos zaangazowanym osobom z Revolutionära Fronten:
“Nordycka Młodzież i ich znajomi stali się bardzo świadomi naszej obecności. Nie ma dla nas znaczenia, czy opłakujecie zmarłego towarzysza czy tańczycie na ulicy *,będziemy reagować”.

* Motyw z tańczeniem odnosi się do incydentu w kwietniu, kiedy lokalni naziści zaplanowali tańczenie hardbassu w centrum Sztokholmu. Zanim doszło do zdarzenia ponad 20stu faszystów zostało zaatakowanych przez mniejszą grupę antyfaszystów. W wyniku starcia obrońcy białej rasy stracili wszystkie materiały propagandowe i sprzęt nagłaśniający. Policja odwiozła później pobitych faszystów w bezpieczne miejsce. Link do opisu akcji i zdjęcia fantów:
http://revfront.org/?p=4532

Brak komentarzy

Odpowiedz