Skontaktuj się z nami

Hej, czego szukasz?

Ogólne

161 Crew SUMMER PHOTO – konkurs

Nadeszły wakacje. Dla szczęśliwców, mających stałe umowy, to często czas urlopowego odpoczynku. Dla uczniów i studentów – upragnionych wakacji. Z tej okazji mamy dla was konkurs na antyfaszystowską fotografię!

Co może znajdować się na zdjęciu? Praktycznie wszystko! Jest to kwestia tylko i wyłącznie waszej wyobraźni i inwencji. Zdjęcie z flagą Akcji Antyfaszystowskiej na szczycie góry? Czemu nie! Fota miejscowej ekipy z bannerem? Jak najbardziej. Ciekawy wrzut na murze? Kupujemy to! Antyfaszystowska dziara nad morzem/jeziorem? Sfotografuj i przyślij! Liczba możliwości jest nieograniczona.

Prosimy o nadsyłanie propozycji zdjęciowych na adres e-mail: bender66(at)riseup.net

Na wasze zgłoszenia czekamy do 20 sierpnia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni dwuetapowo. Najpierw zdjęcia przejdą wstępną selekcję w naszej ekipie, a następnie na portalu 161 Crew zostanie uruchomione kilkudniowe głosowanie. To Wy zdecydujecie, kto zgarnie nagrody.

Zwycięzca konkursu otrzyma pakiet vlepek, dowolną płytę, wybraną z naszej dystrybucji oraz antyfaszystowską koszulkę. Do osoby, która w internetowym głosowaniu zajmie drugie miejsce, powędruje pakiet vlepek.

Z fartem!

close

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Komentarze

Strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa.