Skontaktuj się z nami

Hej, czego szukasz?

Ogólne

A jednak się da!

W dniach 11-12 lipca 2014 w Mielenku Drawskim obędzie się festiwal Hyde Park. Organizatorem jest młody, siedemnastoletni chłopak z wielkim zapałem i ochotą do działania. Poprosił nasz portal o patronat nad tym wydarzeniem. Jako, że nie było żadnych zastrzeżeń do organizatora, a ludzie ze Szczecina poinformowali nas, że sam się do nich zgłosił w sprawie pomocy dla warszawskich squatów po 11 listopada, zgodziliśmy się na to. Wszystko było ok, aż tu nagle zonk. Wśród uczestników jest zespół Rewizja. Spytaliśmy się chłopaka, czy wie kogo zaprosił. Odpowiedział, że w sumie ich nie zna, słyszał jeden kawałek, ale pytał się w środowisku i nikt nie miał zastrzeżeń. Zastanawialiśmy się co zrobić z tym fantem. Nie chcieliśmy stawiać sprawy na ostrzu noża, żeby nie zniechęcać młodego człowieka. Za naszą namową odbył rozmowę z zespołem. Dowiedział się, że “są antyfaszystowscy, antykomunistyczni, mogą określić się jako anty-polityczni”. Niby wszystko się zgadza – antyfaszyści, patronat 11listopada.org, 161 Crew, koncert ma odbyć się pod hasłem GNWP.

Tyle, że zespół, którego jeden z członków kupuje koszulkę anty-antifa, inny występuje z All Bandits na “Orlim Gnieździe” – ni chuja nam nie pasuje do tej układanki. Kolejna rozmowa, przedstawienie faktów i mamy odpowiedź. Rewizji nie ma, zastąpi ją Plebania!

Trzymamy kciuki za to aby wszystko wypaliło i Kuba promował bliskie nam wartości w swoim otoczeniu. Niech organizuje koncerty, bo takich ludzi potrzeba jak najwięcej. Chłopaków z małych miejscowości, gdzie nie ma koncertów wielkich gwiazd, dziesiątek vegańskich restauracji, gdzie nikt nie konkuruje na najnowsze modele new balanców czy air maxów. Im nikt nie poda niczego na tacy, oni wszystko muszą załatwić sobie sami. A JEDNAK SIĘ DA, wystarczy trochę dobrych chęci!

close

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Komentarze

Strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa.