Skontaktuj się z nami

Hej, czego szukasz?

Sport

Fani Beşiktaş odpowiadają na ból dupy serbskich nacjonalistów

Ostatnio fani Beşiktaş na swoich profilu opublikowali następujące oświadczenie:

Jesli chcecie zobaczyć jak ślepi I chorzy na umyśle mogą być faszyści , czytajcie dalej.
11 czerwca rozpowszechniliśmy hashtag #donotforgetsrebrenica , ktory odnosi się do zbrodni ludobójstwa wedle kryteriów UN (http://www.un.org/News/Press/docs/2005/sgsm9993.doc.htm)

Jednakże strona FB PAOK PARTIZAN Family bardzo się zdenerwowała. Po raz kolejny zaczęli analizować sprawy z punktu widzenia swoich faszystowskich mózgów.Uważają siebie za konserwatywną I religijna organizację, ale zapominają,że Jezus Chrystus mówił : nie będziesz zabijał. Wiele okropnych słów padło z ich ust przeciwko różnym rasom i religiom.

Tym razem oskarżają nas o to, że zaprzeczamy sami sobie. Wydaje im się, że wspominanie uznanej zbrodni ludobójstwa czyni z kogoś “nacjonalistę”.
Po pierwsze- ci zamordowani z Srebrenicy nie byli Turkami. Byli Bośniakami. Po drugie nie obchodzi nas, czy rzeźnik Ratko Mladic był Serbem czy nie. Skupiamy się raczej na samym czynie-innymi słowy “woli” stojącej za tą akcją. Nie oceniamy ludzi po ich religi , w przeciwieństwie do faszystów.
Po trzecie nie mamy problemów z Serbami lub jakimkolwiek innym konkretnym narodem. Byłoby to praktycznie niemożliwe z powodu naszej natury.
Dziękujemy również za udostępnienie linku do naszej strony w swoim statusie. Nowi faszyści zostanę dodani do listy zablokowanych. Kolekcja jest już pełna Turków, Greków, Rosjan, Serbów, Albańczyków, Macedończyków, tureckich Cypryjczyków, greckich Cypryjczyków, osób różnych religii etc. Mają oni jedna wspólną cechę- myślą, że jakiś naród może być lepszy od innego. Wyobraźcie sobie, co by się stało, gdybyśmy zamknęli wszystkich na liście zablokowanych w jednym pokoju- pozabijaliby się. My pijemy, tańczymy i śpiewamy z naszymi braćmi z całego świata.
Jesteśmy nacjonalistami, ale nie w wasz sposób , tylko nasz własny- WSZYSTKIE NARODY SĄ BRAĆMI!

close

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Komentarze

Strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa.