Skontaktuj się z nami

Hej, czego szukasz?

Polska

Ino ciule stoją z psami

Kiedy myślołś, że gorzyj już nie bydzie, że COVID to już szczyt, rząd sie wziął za terror. Pierwej LGBT, terozki na świecznik wzieli kobiety, bo chcą wszystkich pomordować. Wic jest taki, że są paciuloki kiere im przają. Afy z MW i ONR oblekli ancugi i przyszli się kryć za policyją, bo inaczyj byś ich ciulnął w pysk. Badejcie sie bild poniżej:

Gańba, gańba i jeszcze roz gańba! Jak bardzo trza mieć zryty beret by stać w takim miejscu? Kożdy co mo normalno gowa, stoi murem za kobietami i razem robi haja! Bo tak trzeba, bo w życiu trzeba stać we właściwym miejscu, tam kaj wolność, równość i tolerancja. Jednak są takie gizdy, co to niy umieją sie roboty chycić, ani motek z majzlem, ani nic inkszego im w szłapach nie leży, no gizdy pierońskie.

25tego października we Katowicach pod Archidiecezją Chrystusa króla, była haja fest! Frele, karlusy, omy i starziki przyszli protestować i robić larmo o wolność, równość i prawo wyboru. Co zrobiła policja? To samo co zrobiło ZOMO, użyli gazu i lali ludzi za to, że kochają wolność! Paru modych zostało szybko opatrzonych i tłum ruszył we Katowice, by kożdy widzioł co sie dzieje. Nikt nie poszoł spać, ludzie we szlafmycach stali oparci o frynsberety i skandowali hasła kiedy tłum ruszył na Spodek. Bo to naszo wspólno sprawa, bo wolność jest dla wszystkich. Cołki Hajmat wyszedł z doma, Gliwice, Zabrze, Tychy, Świętochłowice i inksze mieściny, wszędzie była ciźba! Ludzi w pierona i kożdy ryczy, że nie ma miejsca na mordowanie kobiet. Wszak cały kraj walczy, dlatego Cie prosza… Niy godej ciulstw, ino wyjdź z doma i idź robić haja u siebie, bo tak trzeba!

close

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Komentarze

Strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa.