Skontaktuj się z nami

Hej, czego szukasz?

Świat

Kanadyjscy antyfaszyści wydali się w nazistowskim labelu

Neonazistowska wytwórnia Deathangle Absolution Records (niegdyś Satanic Skinhead Propaganda) zgłosiła się niedawno do kanadyjskiego zespołu Schizophasia z propozycją wydania ich płyty. Antyrasistowskiemu zespołowi rzecz jasna nie po drodze z faszyzmem, jednak przystał na propozycję labelu. Szkopuł w tym, że kapela napisała antyrasistowskie teksty do utworów, które nie zostały przedłożone przed wydaniem ich właścicielowi wytwórni. Teraz zespół namawia do kupowania płyty bezpośrednio od nich, aby nie wspierać faszystowskiego wydawnictwa. Zyski ze sprzedaży CD planują przekazać antyfaszystom z Chicago oraz antyrasistowskim organizacjom.

Oświadczenie zespołu w tej sprawie:

Uważajcie na pasożyty tej sceny takie, jak “Deathangle Absolution Records”. Są neonazistowską muzyczną wytwórnią wcześniej znaną jako “Satanic Skinhead Propaganda” oraz “Audial Decimation”.Większa część ich oferty to NSBM (*NSBM = National Socialist Black Metal, czyli podgatunek black metalu o wydźwięku narodowo-socjalistycznym) oraz rasistowski power electronics. Teraz jednak próbują wkroczyć w scenę punk. To była spora niespodzianka, kiedy ich szef, Antichrist Kramer poprosił nas, aby Schizophasia nagrała płytę dla ich labelu. Będąc dowcipnisiami zgodziliśmy się, a następnie przystąpiliśmy do nagrania antynazistowskich numerów. Anty-nazistowskie numery zamaskowaliśmy przez wokalne efekty niemożliwe do odcyfrowania, a wszystkie tytuły drogą tradycji nazwaliśmy w języku arabskim.


Nasz zespół nie żywi żadnej nienawiści do jakiejkolwiek rasy, orientacji seksualnej, płci, czy czegokolwiek w tym stylu. Popieramy w pełni bezpośrednią walkę z rasizmem, homofobią, czy seksizmem (nawiązując do tego 3-punktowego wyliczenia) oraz ideologiami, które popierają jakiekolwiek totalitarne reżimy. Czarny trójkąt z czarnym paskiem na froncie okładki Long Playa to symbol, który anarchiści musieli nosić w obozach koncentracyjnych w Niemczech. Gdyby Antichrist Kramer podszlifował swoją wiedzę historyczną zamiast walić sobie konia obmyślając następną rasistowską walkę, zauważyłby, że coś knujemy. Wzywamy wszystkich do nie kupowania niczego w tej wytwórni, namawiamy do aktywnego bojkotu jakichkolwiek neonazistowskich zespołów i labelów. Nie kupujcie tej płyty, chyba, że bezpośrednio od nas! Cały dochód, jaki otrzyma Schizophasia zostanie ofiarowany na rzecz antyrasistowskich i antyfaszystowskich fundacji.

POWINNO WAM BYĆ GŁUPIO, ANTICHRIST KRAMAER/DEATHANLE ABSOLUTION RECORDS.
ROCK N’ROLL PONAD WSZYSTKO! NA ZAWSZE WOLNI! ŚMIERĆ FASZYSTOM! ŚMIERĆ NAZISTOM!

close

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Komentarze

Strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa.