Skontaktuj się z nami

Hej, czego szukasz?

Kultura

Krótka notka z koncertu 161 Crew

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim obecnym na naszym gigu z okazji Dnia Walki z Dyskryminacją Rasową.
Wielkie podziękowania należą się kapelom (OREIROSTREET CHAOSDESZCZPRODUKTGRUPA PODWYŻSZONEGO RYZYKA), które zgodziły się zagrać na tym wydarzeniu, Food Not Bombs Warszawa, kolektywowi Przychodnia, ekipie Antyfaszystowskiej Warszawy, Rolfowi oraz innym osobom, które pomagały nam w przygotowaniach i przez cały koncert, a także wszystkim tym, którzy pojawili się na Przychodni. Bez Was impreza nie miała by w ogóle sensu – w końcu robimy to dla Was i dla nas. Dla wszystkich tych, którzy czują się związani z taką muzyką, ze sceną, dla wszystkich tych, którzy sprzeciwiają się rasizmowi, uprzedzeniom i ksenofobii, dla tych, dla których ruch antyfaszystowski jest ważny.

Miło nam z powodu wysokiej frekwencji. Dobra zabawa gości daje nam najwięcej satysfakcji dlatego mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak my, abo i lepiej.

Jeszcze raz dziękujemy, i miejmy nadzieję, do zobaczenia na naszym następnym koncercie!
Zachęcamy Was nie tylko do przychodzenia na imprezy ale też do bycia aktywnym na co dzień. Do pokazywania swojej obecności wszędzie tam gdzie jest możliwość lub jesteśmy w stanie. Jest nas wielu, a razem jesteśmy silniejsi!
Myśl, walcz, stawiaj opór!

PS: Dodatkowe podziękowania za prezent w postaci kraty Club Mate dla ekipy organizującej
161 Crew

close

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Komentarze

Strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa.