Skontaktuj się z nami

Hej, czego szukasz?

Polityka

Okiem Kibola – Słuchaj Mnie Albo Wpierdol

O tym co się dzieje w Polsce, jak to się zaczęło i kto próbuję manipulować faktami, akapitów kilka.

22 Października 2020 roku podległy PiS Trybunał Konstytucyjny Julii Przyłębskiej wydał skandaliczny wyrok. Sytuacja kobiet w Polsce została jeszcze bardziej pogrążona. PiS przymierzał się do realizacji pomysłu o całkowitym zakazu aborcji wielokrotnie. Między innymi walczyły z tym Manify, Czarne Protesty, Strajk Kobiet oraz każda organizacja Feministyczna i Wolnościowa w Polsce. Walka kobiet o godne życie i decydowanie o własnym ciele trwa o wiele dłużej. Można by długo rozmawiać o tym jak w latach 90-tych wyrzucono prawie dwa miliony podpisów kobiet które pragnęły referendum aborcyjnego. Nie można zapomnieć Alicji Tysiąc, którą lekarze zmusili do urodzenia dziecka kosztem zdrowia. Mimo to istnieją ludzie, według których kobiety swój bój o prawo wyboru zaczęły dopiero 22 Października. Kibole, Hansy Christiany Anderseny XXI wieku snujący opowieści o mitycznej Antifie, najczęściej z Niemiec, agresywnych muzułmanach i lewakach czających się wszędzie.

Oświadczenie kibiców GKS Katowice

Obalony mit oraz urażona duma


Mit Polski jako Narodowo-Katolickiego fundamentu został obalony, przez kobiety które wyszły na ulicę. By protestować przeciwko rządowi w którym dominującą rolę ma Prawo i Sprawiedliwość oraz Konfederacja, uwielbiane przez kiboli. Marsze jak 11 Listopada, gdzie zaprasza się faszystów z Węgier, Włoch i innych zakątków Europy, już nie naprawią “strat wizerunkowych” państwa z kartonu i dykty. Tym razem wyzwiska, obrażanie oraz dehumanizacja kobiet w mediach nie pomoże, przyszedł czas by użyć pasionych na państwowym garnuszku chuliganów. Jednak jak to zrobić tak by nikt się nie zorientował? Wystarczy zastosować dobrze znany Mansplaining, czyli narracje prawicowych środowisk w której wyznaczają kobietom “dozwoloną” przestrzeń. Kinder, Kuche und Kirche (Dziecko, Kuchnia i Kościół z niemieckiego) tym razem nie pasuje, więc w ogólnopolskim porozumieniu kibole zaczęli tworzyć swoją wersje wydarzeń… 

Ten człowiek wstydu nie ma.

A mianowicie misiowie puszyści spod znaku krzyża celtyckiego, znani z ataków na feministki oraz mniejszości wszelakie, stają sobie z banerami oznajmiając wszem i wobec, że teraz są za kobietami! Nagle chcą “pomóc” i w ramach owej “pomocy” będa bronić kościołów na wypadek ataków wszelakich “lewaków” i “Antify”. 

Bronimy kobiety, o ile nie są z “Antify” tj nie mają własnego zdania.

Obrona stanowiska kościoła


Mimo, że w dotychczasowych protestach nie ucierpiał ani jeden kościół (jeśli cierpieniem można nazwać kilka łatwo zmywalnych graffiti). Żadnemu księdzu z głowy włos nie spadł. Podobnie jak wtedy gdy wyszło na jaw jak szeroka jest skala pedofilii w Kościele Katolickim, wedle słów biskupa Pieronka uważana za “namiętność”.

Na uwagę zasługuje fakt, że wartości deklarowane przez Pieronka zgadzają się z poglądami kiboli. 

Kibice Widzewa Łódź pokazujący swój sprzeciw wobec uczestników Strajku Kobiet.

Jednak to właśnie po obejrzeniu tego filmu:

Kibice piłkarscy ruszyli na wezwanie Jarosława Kaczyńskiego by wystawać pod kościołami, mimo swoich deklaracji o poparciu walki kobiet… 

O tym, że w Katowicach działacze MW na wezwanie księży stanęli murem za oddziałem policyjnej prewencji, już pisaliśmy. Więcej tutaj! 

MW ramię w ramię z Ordo Iuris.

Ataki na protesty


Cała sprawa z prawicowymi bojówkami przebywającymi wieczorami pod drzwiami kościołów, przeszłaby bez echa. Gdyby nie fakt, że deklaracje o nieatakowaniu protestujących kobiet okazały się zwykłym kłamstwem. Patetyczne odezwy okazały się tylko skoordynowanym zagraniem PR-owym. Udowodnił to Robert G. pseudonim Galon, członek bojówki “Silesia”. Pobił dziennikarkę na ulicy, dumnie prezentując na swej piersi symbolikę Śląska Wrocław. Za co nie poniesie żadnych konsekwencji: Więcej tutaj!

Robert G. pseudonim Galon

Jednak maska “obrońców kobiet” mimo, że z papieru toaletowego, nadal była używana przez kiboli. Aż do piątku 30 go Października, kiedy to kibole zasilający szeregi organizacji faszystowskich usiłowali atakować uczestników demonstracji w Warszawie. Robili to przy pomocy rac, pałek teleskopowych, gazów pieprzowych oraz petard. Zgodnie z wytycznymi poniżej, mieszali się z tłumem, a następnie po sygnale rzucali się na bezbronnych ludzi. Pałowali bezbronnych twierdząc, że polują na “lewaków” oraz niemiecką Antifę.

Wiadomość jaką przesyłali sobie kibole.

Tak jak to miało miejsce podczas ostatniego Marszu Równości w Białymstoku:

Oraz podczas starć z policją na Marszu Niepodległości:

Jeszcze tutaj, na dokładkę:

“Dzielni bojownicy” Anty-Antifa, w skrócie Fa od Fascist, bo po co bawić się językowe bohomazy. Stwierdzili, że mieszając się w tłum, będą atakować korzystając z tego, że protesty mają charakter pokojowy. Nikt nie spodziewał się czychającego zagrożenia, no bo przecież sprzeciw wobec władzy jest czymś normalnym i powszechnym. Niestety nie dla prawicowych terrorystów stających w obronie PiS.

AN pozujący z kartonami.

Zbiór nagrań z ataków kiboli na protestujących w dniach 26-30 sty Października. Widać, że to nie “Antifa” czy też “lewacy” są celem, a przypadkowi protestujący. Prawicowi terroryści szaleją w najlepsze, w końcu finansowało ich same MON. Więcej tutaj!

Prawicowi terroryści


Nie wzięli się w znikąd, bo zostali wyposażeni i poinstruowani, a jak wiadomo do tego potrzeba czasu i pieniędzy… Zagadka rozwiązała się dosyć szybko, bo na 37 zatrzymanych osób, 35 jest związanych z bojówką Legii Warszawa. Której barwy można było zobaczyć na nagraniach z zamieszek w Warszawie z okazji MN, przy okazji którego patriotycznie zdemolowano stolicę. Więcej tutaj!

Przeciwko “Antifie”


Czym jest Antifa? W prawicowej bańce nazywa się Antyfaszystów “terrorystami”, “groźnymi wywrotowcami”. Mimo tego, że kibolka twierdzi iż “Antifa nie istnieje”. Odpowiedź jest bardzo prosta, bo Antifa to skrót od Antifascist, czyli antyfaszyzmu. Postawy czynnego oporu wobec prawicowego terroru, faszyzmu, nazizmu i nietolerancji. Najczęściej są to grupy samopomocowe, ochraniające marsze i wydarzenia, bo policja i prokuratura umywa ręce. W dużym skrócie wystarczy nie być dupkiem, by być uznanym za Antifę. Wystarczy być kobietą z kartką. Dziewczyną z tęczową torbą. Mężczyzną z brodą. Chłopakiem w rurkach. Wszystkim można się narazić kibicowskim brygadom terroru, co udowadnia screenshot z wewnętrznej grupki Straży Narodowej.

Straż narodowa chciała pobić dziewczynki uczęszczające do kościoła.

Robert Bąkiewicz


Prawica lub stroić się w biało-czerwone piórka i stosować przemoc fizyczną wobec kobiet. Udowadnia to postać Roberta Bąkiewicza. Zadeklarowanego faszysty, kolegującego się z Forza Nuova oraz innymi grupami o charakterze faszystowskim, neonazistowskim i prawicowo-terrorystycznym. Jest odpowiedzialny za Straż Narodową która pod przykrywką obrony tradycji chce bić kobiety.

Robert Bąkiewicz atakujący kobietę.

Swój pierwszy sukces jako przemocowiec ze Straży Narodowej zaliczył już 25 tego Października. Więcej tutaj!

Jak wiadomo środowiska kiboli są powiązane z narodowcami, neonazistami i skrajną prawicą. Jak sobie tłumaczą“pomoc kobietom” gdy ich przyjaciele z AN robią grafiki z deklaracjami przemocy?

Socialwave to fanpage powiązany z środowiskiem AN.

Zawsze można trochę pokłamać


Media prawicowe przepychają swoją narrację o tym, że ataki były starciami z “Antifą”, a nie ze zwykłymi ludźmi. 2 miliardy przekazane na tubę propagandową jaką jest TVP nie idą na marne, bo nie próżnują z wymyślaniem bajek.

Wielu polityków mogłoby się uczyć od chłopaków z polskich klubów piłkarskich hipokryzji oraz goebbelsowskiej propagandy, którą uprawiają razem z TVP. Parę lat temu straszono “islamskim terrorem” oraz “muzułmanami gwałcącymi kobiety” na ulicach miast Europy. Jednak czas pokazał, że uchodźcy od dawna byli w Polsce, mimo sprzeciwu środowisk prawicowych. Znaleźli sobię pracę i założyli rodziny, żyją spokojnie nie wadząc nikomu. Czego nie można powiedzieć o kibolach zbierających wyroki i żyjących z handlu narkotykami, prowadzeniu burdeli oraz handlu ludźmi. Więcej tutaj!

Mimo udokumentowanych ataków, udowodnionych kłamstwach i powiązaniu z rządem, prawicowi terroryści nie czują wstydu. Wedle ich narracji, to nie oni są winni, lecz… KOBIETY! Bo wpuściły w swoje szeregi “lewaków” którzy narzucili im swoją narrację. Teraz kibice musieli “posprzątać” by przypadkiem coś się nie zmieniło w ich wyimaginowanym świecie.

Kibice Lecha Poznań tłumaczą kobietom o co walczą.

Rozumiecie drogie panie? Was “trzeba ratować”, bo nie wiecie czego potrzebujecie! To kibice wytłumaczą Wam świat! Gdzie możecie chodzić, jak się ubierać, być jednocześnie silną i niezależną finansowo, a do tego spełniać ich zachcianki, tak by nie uszkodzić kruchego męskiego ego okrytego klubowym szalikiem. W prawicowej rzeczywistości kobieta może albo służyć, albo będzie stosowana wobec niej przemoc.

Wewnętrzna grupa kiboli gdzie chwalą się popełnionymi przestępstwami.

Podporządkuj się, albo wpierdol


Będąc kobietą masz prawo do decydowania o samej sobie. Nie musisz się zgadzać na bicie i ubliżanie za każdym razem gdy nie jesteś posłuszna księdzu, policji lub kibolowi. Jednak według prawicowej narracji, kobieta nieposłuszna bądź domagająca się ludzkiego traktowania jest “lewaczką”. Dla MW, ONR, AN i Straży Narodowej, to wystarczający “powód” by zaatakować bezbronną osobę.

AN w piątkę napadli wracającą z protestu kobietę.

Niestety mimo udowodnionych ataków wobec kobiet. Wielu historii starć pomiędzy ludźmi chcącymi wolności i ludzkiego traktowania, a prawicowymi terrorystami z klubów piłkarskich. Dalej zdarzają się ancymony które dziękują kibicom, że ich nie uznali za “lewaków” i nie przystąpili do eksterminacji. Więcej tutaj!

Jakby ktoś zastanawiał się kim są oklaskiwani kibole. Więcej tutaj!

Smaku dodaje zdjęcie z Katowic, gdzie kibole zebrali się by pokazać, że LGBT i feministki nie mają prawa życia. 26 latek z Zabrza, który dziś stoi pod kościołami by “bronić kobiet” nie wytrzymał narzuconej presji. Musiał pokazać swoją prawdziwą twarz, mimo założonej maseczki.

Uczestnik marszu Anty-LGBT hailuje przed policjantami.

Chociaż zdarzają się też głosy rozsądku, to niestety są tylko kroplą w morzu prawicowej propagandy, faszystowskiego upodlenia i toksycznej męskości.

Świat w którym żyjemy nie musi być cierpieniem, a kibol, polityk lub ksiądz nie może być sędzią lub katem. Jesteśmy w tym momencie historii, w którym faszyzm znów wychyla łeb i trzeba ten łeb ukrócić. To jest ten moment w którym trzeba sprzeciwić się prawicowemu terrorowi, bo do wyboru jest albo wolność, albo śmierć.

KIEDY PAŃSTWO MNIE NIE CHRONI MOJE SIOSTRY BĘDĘ BRONIĆ!

close

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Komentarze

Strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa.