Skontaktuj się z nami

Hej, czego szukasz?

Sport

XV edycja antyfaszystowskiego turnieju GRAMY W PIŁKĘ NAWET W DESZCZ

Zapraszamy na XV edycję antyfaszystowskiego turnieju piłkarskiego „GRAMY W PIŁKĘ NAWET W DESZCZ”.

Turniej odbędzie się w Toruniu w dniu 22 czerwca 2013 r (sobota), Start o godzinie 10.00.

Celem imprezy jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, integracji i możliwości zawarcia nowych znajomości ludzi związanych z ruchem antyfaszystowskim i wolnościowym. Dążymy do umacniania postaw antyfaszystowskich w lokalnym środowisku a także wśród licznych gości z innych miast i różnych środowisk biorących udział w imprezie. Mamy nadzieję że nasz turniej przyczyni się do nawiązania nowych i umocnienia starych kontaktów pomiędzy ośrodkami z różnych miast.
Turniej ten jest także doskonałą okazją, żeby propagować postawę Against Modern Football. Sprzeciwiamy się bowiem komercjalizacji piłki nożnej, która sprowadza nasz ukochany sport do kapitalistycznego narzędzia służącego do zarabiania pieniędzy przez wielkie korporacje.

PIŁKA NOŻNA BEZ KAPITALIZMU I NACJONALIZMU !!!

W ramach tegorocznej imprezy rozegrany zostanie równolegle turniej dziecięcy. Zachęcamy zatem rodziców do mobilizowania swoich pociech już dzisiaj. Zapisy na turniej dziecięcy przyjmowane będą od godziny 10.00 do 12.00. Start turnieju dziecięcego o godzinie 13.00. Informujemy, że skład drużyn ustalimy na miejscu biorąc pod uwagę wiek poszczególnych małych zawodników :).

Podczas turnieju odbędzie się piknik antyfaszystowski, na który złożą się spotkania z ciekawymi ludźmi, graffiti, muzyka z płyt, distra, jedzenie, napoje i inne atrakcje.

Turniej możecie współtworzyć też Wy. Jeśli macie jakieś pomysły którymi chcielibyście urozmaicić imprezę (propozycja warsztatu, wystawy, wystawienie stoiska informacyjnego etc.) lub po prostu wziąć w nim udział jako drużyna to piszcie śmiało na e-meil kontaktowy. Zapewniamy dobrą zabawę i „jajcarskie” nagrody.

Wieczorem w Pilonie, ul. Bulwar Filadelfijski – liczne atrakcje; min. koncert:

Plakat

ANEMIA 77
http://www.myspace.com/anemia77
THE FIGHT
http://www.lastfm.pl/music/The+Fight
MARIA KONOPNICKA – wcześniej znane jak Zyta Cellulit dwie dziewczyny i rap – piosenki polityczne z użyciem brzydkich wyrazów.
DEATH TO STAGNATION
http://death-to-stagnation.bandcamp.com
+after:
TEKNO KOLEKTYW
http://www.myspace.com/tknkolektyw

Start koncertu ok. 20.00 Wstęp 10 zł.
DLA OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA WSTĘP ZA DARMO!!!
Zgłoszenia drużyn i więcej szczegółów: turniejtorun[at]o2.pl

Zapraszamy !
Link do relacji z poprzedniej edycji:
https://161crew.bzzz.net/291/

close

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa.