161 Crew
Facebook 161 Crew Instagram 161 Crew Tumblr 161 Crew Twitter 161 CrewYouTube 161 Crew Materiały opublikowane na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny, redakcja strony nie namawia nikogo do łamania prawa.

Nie dla Klubów muzycznych wspierający działalność skrajnie – prawicowych organizacji

Śląskie Środowisko Antyfaszystowskie informuje, iż w związku z prośbami skierowanymi do zespołu NOMEANSNO, oraz organizatorów ich europejskiej trasy, koncert w Katowicach, mający odbyć się w klubie Gugulander w dniu 22.09.2012r., dzięki szybkiej reakcji Promotora i Organizatora trasy, został przeniesiony do Kinoteatru Rialto. Prośby dotyczyły bojkotu klubu Gugulander, w związku z odbywającymi się w klubie, koncertami grup muzycznych powiązanych ze skrajnie prawicową organizacją Obóz Narodowo Radykalny. Grupa NOMEANSNO od kilkudziesięciu lat powiązana z szeroko pojętą sceną hardcore punk, zasługuje na poinformowanie w jakim miejscu organizowany jest ich koncert i możliwość wyboru innego lokalu, aniżeli takiego w którym jest przyzwolenie na działalność organizacji takich jak ONR.

Nasz bojkot trwa, kolejne zespoły będą informowane o przychylności klubu Gugulander skrajnym prawicowym organizacjom, do momentu wycofania się klubu z takiej działalności.
Śląskie Środowisko Antyfaszystowkie

Brak komentarzy

Odpowiedz