Skontaktuj się z nami

Hej, czego szukasz?

Aktywizm

Plakaty na 13 Grudnia

WALKA TRWA

Poniżej dajemy Wam plakaty do druku w formacie A4. Plakaty można już spotkać na ulicach miast dzięki działaniom grupy Walka Trwa, która ma na celu coś więcej niż internetowy aktywizm. Dołącz jeszcze dzisiaj i działaj z nami!
Walka Trwa (Grupa na Telegramie
)

Kliknij w plakat aby przejść do druku

Plakaty zostały przemyślane pod względem estetycznym jak i propagandowym. Zebrały pozytywne opinie, zarówno od klejących, jak i od osób postronnych. Dajemy Wam kawał solidnej roboty, dzięki której możecie upiększyć swoje miasto.


Kliknij w plakat aby przejść do druku

Użyte zostały wizerunki znanych postaci historycznych. Skrajna prawica ma tendencje do gloryfikowania zbrodniarzy i umiłowanie do władzy totalitarnej. Państwowa przemoc im nie przeszkadza, a nawet biorą w niej czynny udział. Dlatego tak jak niechlubne postacie z plakatów, noszą krew na rękach i winę za popełnione zbrodnie. Prawicowcy mają swoje tuby propagandowe, ale ulica nie zapomina i nie wybacza.

Kliknij w plakat aby przejść do druku

Plakat z napisem Antifa to sól na oczy nazioli, policji i polityków. Dlatego warto użyć wszystkich dostępnych środków, by jak najlepiej przyozdobić swoje miasto. Warto postarać się o dobrej jakości klej by plakaty trzymały się na ścianach i innych chropowatych powierzchniach. W wypadku tablic drewnianych warto postarać się o zszywacz, by przymocować plakat przy pomocy zszywek. Gdy nie można użyć kleju lub zszywek, warto rozważyć zastosowanie taśmy. Pamiętajcie, by starać się to zrobić ładnie i estetycznie, tak by przyciągać uwagę przechodniów.

Przejmowanie przestrzeni miejskiej to ważna sprawa i nie można zaniedbywać tego działania. Plakaty, wlepki i graffiti to formy działania, które nie powinny być nikomu obce. Warto pilnować swoją okolicę i przejmować coraz to większe obszary, doda to odwagi innym. Ekstremistów ze skrajnej prawicy jest mało, mimo że są groźni, to normalnych ludzi jest więcej niż ich. Obserwujcie nas i działajcie lokalnie. Do zobaczenia na froncie!  

close

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Komentarze

Strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa.