161 Crew
Facebook 161 Crew Instagram 161 Crew Tumblr 161 Crew Twitter 161 CrewYouTube 161 Crew Materiały opublikowane na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny, redakcja strony nie namawia nikogo do łamania prawa.

V/A “Ściana Wschodnia Напад vol.2″ 7” EP

83 Records / Beloved Eastside Records #17:

V/A “Ściana Wschodnia Напад vol.2″ 7” EP
Druga część składanki zespołów ze wschodniej strony Polski (tym razem na winylu), na której pojawiło się 7 zespołów. Część pieniędzy ze sprzedaży tej płyty idzie na działalność antyfaszystowską.

Ruch antyfaszystowski nie jest przypadkowym tworem powstałym z próżni – jest konkretną odpowiedzią na obecność w naszym codziennym życiu ludzi o postawach faszystowskich. Ruch ten jest potrzebny w Polsce jak i na całym świecie, by sprawnie przeciwdziałać na różnych płaszczyznach wzrastaniu w się kultu nietolerancji i nienawiści. I potrzebny będzie tak długo aż z ziemi nie zniknie ostatni faszysta. (SUFFERING MIND)
Trzeba zdecydowanie pokazać, że nie godzimy się na nacjonalizm, faszyzm, rasizm i inne tego typu gówna. Ostatnio daje się odczuć wzrost aktywności skrajnej prawicy. Są pobicia, napady na mieszkania imigrantów, próby wjazdów na niezależne koncerty, z resztą każdy z nas dokładnie widzi co się dzieje… Niejednokrotnie napastnicy i ci, którzy maja przed nimi bronią tzw. Zwykłych obywateli to dobrzy kumple znający się z podwórek i wspólnych imprez. Dlatego nie ma co się łudzić, że ktokolwiek rozwiąże za nas problem skrajnie prawicowego, nacjonalistycznego czy faszystowskiego bandytyzmu. Po to potrzebny jest w Polsce ruch antyfaszystowski. (PRODUKT)
Myślę, że w tym temacie wszystko zostało już powiedziane, napisane bądź zaśpiewane, a jeśli ktoś nie kojarzy po co jest potrzebny taki ruch to zachęcam do zapoznania się z historią… (IN VITRO)

TrackLista:
Strona A

  1. PROZAC siekiera II
  2. D.S.F jak długo?
  3. IN VITRO niepokorny
  4. SUFFERING MIND cierpiący umysł

Strona B

  1. PRODUKT fawele
  2. REARRANGE za wszelką cenę
  3. ANEMIA 77 jest super

Ilość: 300sztuk/cz. winyl

Zamówienia:
83RECORDS: uta83(at)o2.pl
http://www.scianawschodniazine.pl/

Brak komentarzy

Odpowiedz