Skontaktuj się z nami

Hej, czego szukasz?

Muzyka

V/A “Ściana Wschodnia Напад vol.2″ 7” EP

83 Records / Beloved Eastside Records #17:

V/A “Ściana Wschodnia Напад vol.2″ 7” EP
Druga część składanki zespołów ze wschodniej strony Polski (tym razem na winylu), na której pojawiło się 7 zespołów. Część pieniędzy ze sprzedaży tej płyty idzie na działalność antyfaszystowską.

Ruch antyfaszystowski nie jest przypadkowym tworem powstałym z próżni – jest konkretną odpowiedzią na obecność w naszym codziennym życiu ludzi o postawach faszystowskich. Ruch ten jest potrzebny w Polsce jak i na całym świecie, by sprawnie przeciwdziałać na różnych płaszczyznach wzrastaniu w się kultu nietolerancji i nienawiści. I potrzebny będzie tak długo aż z ziemi nie zniknie ostatni faszysta. (SUFFERING MIND)
Trzeba zdecydowanie pokazać, że nie godzimy się na nacjonalizm, faszyzm, rasizm i inne tego typu gówna. Ostatnio daje się odczuć wzrost aktywności skrajnej prawicy. Są pobicia, napady na mieszkania imigrantów, próby wjazdów na niezależne koncerty, z resztą każdy z nas dokładnie widzi co się dzieje… Niejednokrotnie napastnicy i ci, którzy maja przed nimi bronią tzw. Zwykłych obywateli to dobrzy kumple znający się z podwórek i wspólnych imprez. Dlatego nie ma co się łudzić, że ktokolwiek rozwiąże za nas problem skrajnie prawicowego, nacjonalistycznego czy faszystowskiego bandytyzmu. Po to potrzebny jest w Polsce ruch antyfaszystowski. (PRODUKT)
Myślę, że w tym temacie wszystko zostało już powiedziane, napisane bądź zaśpiewane, a jeśli ktoś nie kojarzy po co jest potrzebny taki ruch to zachęcam do zapoznania się z historią… (IN VITRO)

TrackLista:
Strona A

  1. PROZAC siekiera II
  2. D.S.F jak długo?
  3. IN VITRO niepokorny
  4. SUFFERING MIND cierpiący umysł

Strona B

  1. PRODUKT fawele
  2. REARRANGE za wszelką cenę
  3. ANEMIA 77 jest super

Ilość: 300sztuk/cz. winyl

Zamówienia:
83RECORDS: uta83(at)o2.pl
http://www.scianawschodniazine.pl/

close

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Komentarze

Strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa.