Na wczorajszym Marszu Niepodległości transmitowanym na żywo przez Telewizję Trwam doszło do niecodziennego wydarzenia. Kamil oświadczył się Klaudii. Ze sceny promieniowali liderzy Ruchu Narodowego, w tłumie widoczny był znany z miłości do generała Franco profesor Jan Żaryn. Tomasz Terlikowski jak zwykle stoi po tej samej stronie.

A co o tym w głębi duszy będzie sądzić nowa narzeczona para? Odgrzebując stare znajomości wśród ludzi słuchających podobnej muzyki, znających się jak łyse konie, można sobie przypomnieć fakty, które wyglądają przezabawnie w reflektorach stacji telewizyjnej Rydzyka i Wielkiej Polski Katolickiej.

Kamil Pustuła znany jest w niektórych kręgach pod pseudonimem scenicznym Thabel, jako wokalista kilku black metalowych projektów, ostatnio Arymana z którym wydał album „Plugawe dziedzictwo” i split „Całopalenie”. Więcej o zespole tutaj.
Swoją drogą polecamy utwór „Korona Diabła

Wybranka jego serca, Klaudia, podpisująca się jako Klaudera White tudzież Klaudera 88 to działaczka ultra-katolickiej Młodzieży Wszechpolskiej, której wągrowiecki oddział ma swoją siedzibę w męskim klasztorze.

Klaudia przejawia nie tylko niezdrowe zainteresowanie nacjonalizmem i klimatami White Power, ale również satanizmem i zespołami takimi jak Infernal War czy Marduk, ale także obraża papieża Franciszka, którego honoru przed lewackimi szydzicielami narodowcy najczęściej bronią niczym honoru własnych matek.

W niedzielę są wybory. Narodowcy startują jako ultra-katolicy. Warto jest przy tej okazji dowiedzieć się, czy istnieją dla nich dobrzy sataniści (bo źli są tylko od Nergala) i czy prawicy wolno śmiać się z papieża.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułArmia Idiotów
Następny artykułDemonstranci wyklęci

9 KOMENTARZE

 1. hehehe, widzę, że macie nieaktualne info. byłam w młodzieży wszechpolskiej-owszem. żeby działać, ale wyleciałam właśnie za poglądy religijne, bo katolikiem nigdy nie byłam i nie będę ;) a to, że chciałam działać i nie chce siedzieć bezczynnie, ponieważ kocham swój kraj to co innego.

  • Hahahaha. Czyli katolikiem nie byłaś i nie będziesz, ale nie chcesz siedzieć bezczynnie więc budujesz Wielką Polskę Katolicką. Zajmij się czymś konkretnym, przeprowadź starszą sąsiadkę przez jezdnię, a nie bawisz się w White Power, bo jak Ruch Narodowy dojdzie do władzy, to za poglądy religijne nie wylecisz z organizacji, ale nawet z kraju.

   • Tak się składa, że wiele osób w ONR czy MW ma wyjebane na wiarę, bardziej chodzi o szacunek do tradycji. nie chodzę do kościoła, nie modlę się, nie lubię księży i tak szczerze – ani mnie to ziębi ani parzy, bo to są tylko i wyłącznie moje poglądy, a to w co inni wierzą mnie nie obchodzi. a z waszym podejściem w Polsce nigdy nie będzie się dobrze żyło. Tak, wolę Ruch Narodowy, którym będą rządzić patrioci od złodziejskich rządów PO, PiSu, czy innego dziadostwa. Patrzycie tylko ciągle na to przez ten sam pryzmat. Hm, a wiecie czym aktualnie się zajmuję? domem, szkołą i szukaniem pracy, bo trzeba przecież opłacić mieszkanie i za coś wyżyć – i to są właśnie realne problemy nie ten wasz ból dupy. co do telewizji – nie mieliśmy na to wpływu, a ja nic o oświadczynach nie wiedziałam. Oświadczył to się oświadczył – na chuj drążyć temat?

    • Rozumiem że Kowalski używa takich wulgarnych słów jak te na litere ch…. , ale takiej uroczej mlodej kobiecie, pannie młodej, przyszłej Matce Polce to nie wypada…

    • Chciałem tylko napisać, że jestem w szoku, że ludzie o totalnie innych poglądach są w stanie kulturalnie sobie rozmawiać w Internecie. Wszystkiego dobrego i zajmowania się realnymi problemami, a nie tymi spod znaku Marszu Niepodległości.

  • Oj Klaudia, Klaudia, chodzi o szerszy kontekst. Przed kamerami nawiedzonym katolikom pokroju Zawiszy, moherom, czy ogólnie bogoojczyźnianego Ruchu Narodowego nagle nie przeszkadza satanizm czy inne diobły, byle były by po naszej stronie…A co do twojego działania to komentarz raczej zbędny, wystarczy obejrzeć filmik lub twoje profile…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here