Skontaktuj się z nami

Hej, czego szukasz?

Polska

Biała Duma i Szatan na łamach Telewizji Trwam

Na wczorajszym Marszu Niepodległości transmitowanym na żywo przez Telewizję Trwam doszło do niecodziennego wydarzenia. Kamil oświadczył się Klaudii. Ze sceny promieniowali liderzy Ruchu Narodowego, w tłumie widoczny był znany z miłości do generała Franco profesor Jan Żaryn. Tomasz Terlikowski jak zwykle stoi po tej samej stronie.

A co o tym w głębi duszy będzie sądzić nowa narzeczona para? Odgrzebując stare znajomości wśród ludzi słuchających podobnej muzyki, znających się jak łyse konie, można sobie przypomnieć fakty, które wyglądają przezabawnie w reflektorach stacji telewizyjnej Rydzyka i Wielkiej Polski Katolickiej.

Kamil Pustuła znany jest w niektórych kręgach pod pseudonimem scenicznym Thabel, jako wokalista kilku black metalowych projektów, ostatnio Arymana z którym wydał album „Plugawe dziedzictwo” i split „Całopalenie”. Więcej o zespole tutaj.
Swoją drogą polecamy utwór „Korona Diabła

Wybranka jego serca, Klaudia, podpisująca się jako Klaudera White tudzież Klaudera 88 to działaczka ultra-katolickiej Młodzieży Wszechpolskiej, której wągrowiecki oddział ma swoją siedzibę w męskim klasztorze.

Klaudia przejawia nie tylko niezdrowe zainteresowanie nacjonalizmem i klimatami White Power, ale również satanizmem i zespołami takimi jak Infernal War czy Marduk, ale także obraża papieża Franciszka, którego honoru przed lewackimi szydzicielami narodowcy najczęściej bronią niczym honoru własnych matek.

W niedzielę są wybory. Narodowcy startują jako ultra-katolicy. Warto jest przy tej okazji dowiedzieć się, czy istnieją dla nich dobrzy sataniści (bo źli są tylko od Nergala) i czy prawicy wolno śmiać się z papieża.

close

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

Komentarze

Strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa.